HYRJELAJMESHOWBIZXhemi Shehu na del mbështetëse e flaktë e Bashës dhe sulmon djalin...

Xhemi Shehu na del mbështetëse e flaktë e Bashës dhe sulmon djalin e Sokol Olldashit që mbështet Berishën

Një aksion frontal është duke u zhvilluar në Call Cenret e selisë së PD, pasi adresa false në rrjetet sociale sulmojnë në faqet e ndryshme mediatike, figurat politike që mbështesin ‘Foltoren’ e ish-kryeministrit Berisha.

Glauk Olldashi, ka qënë pre e një sulmi të radhës, pasi ishte i ftuar në një emision ku po diskutonte pro foltores së Berishës, ku adresa fake e Xhemi Shehut komenton kundra angazhimit politik të djalit të të ndjerit Sokol Olldashi.

Mesa duket paniku ka përfshirë jo vetëm bashkëpunëtorët e Bashës, por edhe familjen e tij e cila ka aktivizuar qindra adresa fake në sulm të Foltores së Berishës.

Dhe, vlen të theksohet gjithashtu se moderatorja e njohur Xhemi Shehu nuk përdor llogari në Facebook.

TE TJERA

spot_img