HYRJELAJMESHOWBIZ“Vetëm 30 vjeç, Bora Zemani është lidhur 185 herë dhe është ndarë...

“Vetëm 30 vjeç, Bora Zemani është lidhur 185 herë dhe është ndarë 815 herë”

Alban Dyrmishi ka qenë një ndër konkurrentet e Për’puthen 1 në Top Channel.

Ai gjithmonë ka ngritur zërin për çështje që kanë ndodhur në këtë emision.

Së fundmi, pas rastit të Alvisës dhe Hysenit, ai nuk është kursyer aspak me postimet e komentet kundrejt Olsa Muhametit, Arjan Konomit dhe Bora Zemanit.

Albani ka publikuar një foto të Borës, ku përbri shkruan:

”Dhe e fundit Bora Zemani, prezantuesja mike e ngushtë e Olses dhe përsëri një nga njerëzit më të afërt të emisionit.

30 vjeç në jetën e saj, dihet sa sukses ka me lidhjet. Është lidhur 185 herë e është ndarë 815 herë”.

TE TJERA

spot_img