HYRJELAJMESHOWBIZ“Një gjarpër thjesht ndërron lëkurën”/ Ndarja me Shpëtim Saraçin bëri bujë në...

“Një gjarpër thjesht ndërron lëkurën”/ Ndarja me Shpëtim Saraçin bëri bujë në rrjet, Mira Konçi habit me reagimin (foto)

Rreth 4 vite më parë, shpërngulja e kompozitorit të njohur shpëtim Saraçi dhe bashkëshortes së tij,

këngëtares Mira Konçi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, bëri mjaft bujë në mediat shqiptare, por duket se kjo shpërngulje ka sjellë probleme në jetën familjare.

“Albeu.com”, bëri të ditur disa ditë më parë se dyshja e ka dhënë fund martesës dhe kompozitori është rikthyer se fundmi në Shqipëri.

Ndërkohë, Mira Konçi vazhdon të jetojë në New York, pranë vajzës së tyre, Era Saraçi.

Por, një “InstaStory”, së fundmi në profilin e Mira Koçit është një “kunj” i gjallë dhe ndërkohë që lajmi është i freskët të gjithë po mendojnë se ia ka drejtuar Shpëtim Saraçit.

“Asnjëherë mos bëj sërish mik një person që është përpjekur të të shkatërrojë karakterin, paratë apo marrëdhëniet e tua. Një gjarpër thjesht ndërron lëkurën e tij për t’u bërë një gjarpër më i madh”, shkruhet në shprehjen që ka shpërndarë ajo.

Kujtojmë se Mira dhe Shpëtimi nuk e ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram” dhe nuk dihet nëse marrëdhënia e tyre ka marrë fund miqësisht apo me konflikte.

TE TJERA

spot_img