Çifti i njohur i showbiz-it i japin fund martesës pas tre vjetësh

Këngëtarja 48-vjeçare dhe producenti 50-vjeçar, kanë vendosur të ndahen pas tre vjetësh martesë. Stevie bëri kërkesë për divorc nga Faith të hënën, por nuk janë zbuluar ende detaje të reja.

Faith dhe Stevie u martuan në korrik të vitit 2018 në një ceremoni shumë të qetë dhe intime në një hotel në Las Vegas.

Ata u takuan për herë të parë në vitet ’90 kur ai punoi me The Notorious B.I.G., me të cilin Faith ishte e martuar nga viti 1994 deri sa u vra në vitin 1997.

TE TJERA