U zbulua skandali i madh/ Tjetër deklaratë: Hyseni dhe Alvisa janë filmaxhinj, të dy kanë bërë…

Eduard Kuçi ka reaguar rreth skandalit të Alvisës dhe Hysenit.

Edi dhe Ada u përjashtuan nga Përputhen vetëm se u panë duke darkuar së bashku, gjë të cilën ai po e konsideron veprim të padrejtë nga ana e produksionit.

Ai thotë se ai dhe Ada ishin personat më të sinqertë aty brenda, por që nuk i vlerësuan. Ndërsa për skandalin e mbrëmshëm Edi dha se e ka ditur se Alvisa dhe Hyseni janë bashkë dhe do të jenë bashkë, e gjithë kjo është një skenë nga ata dy.

Ai e quajti Hysenin një ‘filmaxhi’ kurse Alvisën ‘aktore 100%’.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME