HYRJELAJMESHOWBIZ“Me gjithë botën time”, arratiset prap në Dubai Fjolla Morina. Por kësaj...

“Me gjithë botën time”, arratiset prap në Dubai Fjolla Morina. Por kësaj rradhe me kë…? (Dalin fotot)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, e ka treguar gjithmonë që është nënë shumë përkushtuar. Ajo ka dy vajza dhe dashurinë që ka ndaj tyre nuk nguron ta shfaq herë pas here publikisht.

Së fundmi, Fjolla ka ndarë disa foto, ku vihet re pranë vajzës së vogël, Alayah. Ato ndodhen në Emiratet e Bashkuara Arabe, konkretisht në Dubai. “Në fund të botës me gjithë botën time”, ka shkruar aj referuar të bijës.

Kujtojmë se prej kohësh Fjolla Morina nuk është parë më me Fisnik Sylën me të cilin lidhi edhe kurorën e martesës në Maldive dhe asnjëri nuk ka reaguar për lajmet e ndarjes duke e konfirmuar në heshtje.

TE TJERA

spot_img