HYRJELAJMEKRONIKËAksident i frikshëm/ Makina përplas motorin, hedh disa metra në ajër drejtuesin

Aksident i frikshëm/ Makina përplas motorin, hedh disa metra në ajër drejtuesin

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku një makinë ka përplasur një motor.

Ngjarja ka ndodhur në segmentin e rrugës kombëtare Elbasan-ish Metalurgjik.

Sipas të dhënave paraprake, mësohet se përplasja ka qenë e fortë, duke e lënë të plagosur rëndë drejtuesin e motorit, i cili është hedhur disa metra në ajër nga goditja prej makinës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjesh dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa i plagosuri është transportuar me urgjencë drejt spitalit.

TE TJERA

spot_img