HYRJELAJMEAKTUALITET“Fale se ka qenë i lodhur!”/ Gazetarja Anila Hoxha reagon për herë...

“Fale se ka qenë i lodhur!”/ Gazetarja Anila Hoxha reagon për herë të parë pas skandalit me policin

Gazetarja e njohur, Anila Hoxha ka reaguar pas skandalit të ditës së shtunës ku një efektiv policie e shtyri këtë të fundit drejt greminës bashkë me një operator televiziv, me pretendimin se kishin kaluar shiritin e verdhë të policisë.

Anila Hoxha në një postim në faqen e saj, ka treguar bisedën me babain e saj, i cili i ka kërkuar ta falë policinë, pasi ai mund të ketë qenë i lodhur.

Por gazetarja në shkrimin e saj radhit disa nga rastet më flagrante ku ajo nuk ka qëndruar pas shiritit të policisë dhe ka zbuluar ngjarje të rënda që janë tentuar të fshihen.

Madje në reagimin e saj, Anila Hoxha thotë se për rastin e Klodian Rashës, ku ajo ka shkruar për keqpërdorimin e Policisë për fshehjen e ngjarjes ka patur një hakmarrje nga Ardi Veliu te familjarët e saj.

TE TJERA

spot_img