HYRJELAJMEKRONIKËE RËNDË, GJENDET I VDEKUR BRENDA NJË KABINE ELEKTRIKE 40-VJEÇARI, JA ÇFARË...

E RËNDË, GJENDET I VDEKUR BRENDA NJË KABINE ELEKTRIKE 40-VJEÇARI, JA ÇFARË THOTË POLICIA

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije, se në rrugën “Bab Rexha” është gjetur i vdekur brenda një kabine elektrike 40-vjeçari N. H.

Raportohet se burri është gjetur nga punonjësit e OSHEE dhe dyshohet se shkak i vdekjes është bërë kontakti me rrymën elektrike.

Megjithatë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të saj.

TE TJERA

spot_img