HYRJELAJMESHOWBIZA E Dini Kush Janë Këta Vogëlushë Në Foto, Sot Janë Çifti...

A E Dini Kush Janë Këta Vogëlushë Në Foto, Sot Janë Çifti Më I Dashur Për Publikun

Kështu dukeshin Fero dhe Arbenita para famësArbenita dhe Fero janë çifti më i komentuar i showbizz-it vendor.

Dyshja janë në lidhje prej kohësh dhe vetëm pak javë në parë kanë kurorizuar dashurinë e tyre me martesë.Ndërsa, çifti së shpejti pritet të bëhen prindër të një vajze.

Por, sa jeni kurreshtar që të shihni se si dukeshin ata në fëmijëri?Është Arbenita ajo që e ka shuar këtë kurreshtje pasi ka publikuar një foto të saj dhe Feros e realizuar vite më parë.Ata dukeshin shumë më ndryshe se sot dhe është pothuajse e vështirë t’i njihni.

TE TJERA

spot_img