HYRJELAJMEARGËTIMShokon Alfred Cako, bën dëklaratën e papritur: Lulzim Basha u rrëmbye nga…,...

Shokon Alfred Cako, bën dëklaratën e papritur: Lulzim Basha u rrëmbye nga…, 9 ditë e mbajtën në një bazë…

Konspiracionisti Alfred Cako ka bërë një rrëfim shokues për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“Luli kontrollohet nga amerikanët, të cilët ndoshta e kanë rrëmbyer në Korrik, dhe e kanë mbajtur për 9 ditë në Kroaci, në një bazë të tyre ushtarake, nëntokë,” tha Cako.

Pas ndërhyrjes nga ana e moderatores Ester Bylyku, e cila i kërkoi t’ia konfirmonte nëse është e vërtetë, Cako shtoi, se sipas gojëve të liga kjo është e vërtetë.

TE TJERA

spot_img