HYRJELAJMESHOWBIZPlas sherri në studio, ish-konkurrenti i Përputhen kërcënon moderatorin...

Plas sherri në studio, ish-konkurrenti i Përputhen kërcënon moderatorin…

Gjithçka mund të ndodhë në #Expuls.

Këtë episod do të shihni diçka jo të zakontë në ekranet shqiptare.

Një debat ka degraduar mes drejtuesit të emisionit, Ronaldo Sharka dhe te ftuarit Erjon Geca, ish-konkurrent i “Për’puthen”.

Nuk dihet ende arsyeja, por ajo çfarë tregon promo e përgatitur, i ftuari është shumë i nxehur dhe i kërkon Sharkës te ndalet, ndërsa ky i fundit përmend gjithashtu faktin se mund ta denoncojë në polici.

Se çfarë ka ndodhur dhe si vijon, e zbulojmë të gjithën të shtunën në mbrëmje? 6 nëntor, 23:00 në ekranin e RTV Ora si dhe në mediet sociale.

TE TJERA

spot_img