HYRJELAJMESHOWBIZModeratorja e Top Channel i tregon ‘live’ në emision bashkëshortit se është...

Moderatorja e Top Channel i tregon ‘live’ në emision bashkëshortit se është shtatzënë, ja reagimi i tij

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” moderatorët së bashku me Ledjanën e Përputhen kanë luajtur lojën e ruletës së celularit.

Si dënim, për Olesian ishte zgjedhur që ti dërgonte një mesazh bashkëshortit të saj Erjonit ku i shkruante se ishte shtatzënë. Mes shumë të qeshurash Olesia i dërgoi mesazhin dhe reagimi i tij ishte i papritur.

“Çfarë thua zemër”- shkruante bashkëshorti i saj. Reagim ky i cili tërhoqi vëmendjen e vajzave të cilët nuk ngurruan që ta komplimentonin.

Por në fakt ishte thjesht një lojë, sepse në fakt Olesia nuk është shtatzënë.

TE TJERA

spot_img