HYRJELAJMESHOWBIZ“Kam 7 vite që nuk bëj s*ks”/ Gazetarja e njohur shokon Çanin...

“Kam 7 vite që nuk bëj s*ks”/ Gazetarja e njohur shokon Çanin me deklaratën LIVE

Nausica della Valle, gazetarja italiane, e cila ishte e ftuar të premten në studion e “Zonë e Lirë” ka deklaruar se ka 7 vite që nuk ka kryer marrëdhënie intime.

“Ka 7 vite që nuk bëj dhe jam shumë mirë. Jam mirë”, tha gazetarja.

Gazetarja ka folur rreth historisë së saj personale për preferencat e saj. Ajo ka treguar se nuk i pelqejne me femrat prej më shumë se dy vitesh.

TE TJERA

spot_img