Kafshim buze dhe shenja në mësim, ky është drejtori i shkollës që ngacmonte 14-vjeçaret…

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Adriatik Haxhillari drejtori i shkollës 9-vjeçare të fshatit Stropckë që ngacmonte nxënëset.

Mësohet se mesazhet që drejtori u kishte dërguar vajzave 14-vjeçare ishin parë për herë të parë nga vëllai i njërës prej tyre që i kishte prindërit në Greqi.

Vajza e mitur shqetësohet nga telefonatat në mes të natës dhe vëllai i saj kishte shkuar ta takonte drejtorin dhe e kishte goditur. Një ditë më pas drejtori kishte kërkuar ndjesë.

Sipas “FaxNews” drejtori i ngacmonte vajzat duke iu bërë shenja, kafshime buze dhe ngacmime në oborr të shkollës. Vajzat nuk e kanë pasur të regjistruar numrin me emër dhe kjo është në verifikim, por para psikologut kanë thënë se ishte drejtori. Koha e ngacmimeve ka zgjatur 3 javë deri në 1 muaj.

Ndërkohë mësohet se drejtori ishte konsumues i rregullt i alkoolit pasi pinte çdo ditë tek një lokal para shkollësh dhe dyshohet që në shumë raste të ketë qenë edhe nën efektin e alkoolit.

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit tënd. Burri pavarësisht se ishin në dasmën e tij vendosi të nxirrte celularin dhe të...

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...