HYRJELAJMESHOWBIZKa hyrë në Përputhen të gjejë burrë/ Habit 20-vjecarja: Ish i dashuri...

Ka hyrë në Përputhen të gjejë burrë/ Habit 20-vjecarja: Ish i dashuri më tradhëtoi, unë ia theva…

Në takimin me Bledin, Ana ka folur për historinë e kaluar të dashurisë duke thënë se e kanë tradhtuar.

Ajo zbuloi se ish të dashurit i ka thyer xhamin e makinës për shkak të impulsivitetit. Pasi u pyet nga Bledi nëse është xheloze, Ana tha se është shumë dhe duke qeshur u shpreh se partneri i saj do të survejohet 24 orë nga kamerat.

Ana: Jam shumë impulsive. Ish të dashurit i kam thyer xhamin e makinës. Mendon se kam diçka pozitive?

Bledi: Unë po mundohem të të nxjerr ëngjëllin.

Ana: Cila është çmenduria më e madhe që ke bërë në jetë?

Bledi: Kam bërë shumë. Mund të jenë 1 ose 2 që më kanë lënë shenjën në zemër.

Ana: Ke tradhtuar ndonjëherë?

Bledi: Nuk kam parë gjë tjetër veç asaj. Po ty të kanë tradhtuar?

Ana: Më kanë tradhtuar.

TE TJERA

spot_img