Rishfaqet Ish-Gruaja E Fatos Nanos, Por Nuk Do Ta Besoni Se Në Krah Të Kujt…

Është rishfaqur në formë të shkëlqyer për sytë e publikut, ish-bashkëshortja e Fatos Nanos, Rexhina Nano.

Rexhina ka qenë pjesë e promovimit të librit autobiografik të Michel Obamës që u promovua në Kryeministri, në sallën Cod.

Ish-bashkëshortja e ish-liderit socialist është fotografuar krah Linda Ramës, bashkëshortes së kryeministrit Rama.

Të dyja duken shumë rehat nën shoqërinë e njëra-tjetrës ndërsa kanë mbajtur edhe nga një fjalim përshëndetës.

Linda Fishta na tregon receten e petullave ideale : Fantastike per te mirpritur fundjaven

Nga Linda Fishta : Përbërësit për 4/5 persona:   500 g miell. 450 ml ujë i vakët. 25 g maja birre e freskët. 1 lugë e vogël sheqer. një majë...

Luizit i paska rënë lotaria, ka fituar 100 mijë euro pa mbaruar ‘Big Brother’ akoma

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...