HYRJELAJMEKRONIKËI blinte dhurata kur e takonte/ Zbulohet si e futi në kurth...

I blinte dhurata kur e takonte/ Zbulohet si e futi në kurth 53-vjeçari mbesën që e përdh*noi per 4 vite

Ditën e djeshme u bë publik lajmi tr onditës se një vajzë 16-vjeçare është përdh unuar që kur ishte 12-vjeçe nga një 53-vjeçar me të cilin kishte lidhje gjaku.

53-vjeçari i identifikuaar si Kabuli Hunda ishte njeri i afërt i familjes së vajzës dhe duke ditur se jetonin në një lagje ai e takonte shpesh atë.

Vajza edhe pse ka mbërritur në gjendje të rëndë shëndetësore në spital për shkak të hemorragjisë ka treguar para policisë dhe psikologes të gjithë ngjarjen e tmerrshme që ka përjetuar që kur ishte 12-vjeçe

Mësohet se 53-vjeçari i jepte herë pas here dhurata vajzës që kur ishte në moshën 12-vjeçare. Por jo vetëm kaq pasi ai kishte blerë asaj edhe një telefon celular. Aktualisht vajza po ndjek gjimnazin në qytezën e Libohovës.

TE TJERA

spot_img