HYRJELAJMESHOWBIZHabit 20-vjeçarja e ‘Përputhen’: Më parë bëj s*ks, sesa puth njeri

Habit 20-vjeçarja e ‘Përputhen’: Më parë bëj s*ks, sesa puth njeri

Pak ditë më parë 20-vjeçarja Xhevana Ndoj u bë pjesë e “Përputhen”, si konkurrentja më e re në program.

“Kjo është një eksperiencë e re për mua, kam pak emocione. Dua të kaloj sa më mirë, të shpreh pak veten time”, u shpreh ajo.

Së fundmi, Xhevana ka bërë një deklaratë të fortë, e cila i ka habitur djemtë. Gjatë një bisede me Argjendin dhe Bledin, ajo është shprehur se më parë bën se ks, sesa puth njeri.

“Unë nuk puth njeri. Më para mund të bëj s e ks me një njeri, sesa ta puth”, ka thënë 20-vjeçarja.

TE TJERA

spot_img