Skandal/ Çudit Edi Rama, kryeminsitri: Vuçiç s’ka pse të kërkojë falje për heqjen e flamujve shqiptarë!

Edi Rama është pyetur sot në Beograd për heqjen e flamujve shqiptarë në kryeqytetin serb.

Gazetarja shqiptare e ka pyetur Ramën, nëse Vuçiç i ka kërkuar falje për këtë gjest. Lidhur me këtë Rama ka thënë se nuk është e nevojshme të kërkojë falje, pasi çdo vend ka nacionalistët dhe kokboshët e vetë.

Sipas Ramës, personi që i ka hequr po përballet me ligjin. Mirëpo, Rama nuk e di që nuk është hequr vetëm një flamur, por disa. Ndër të tjera KM shtoi se sot Beogradi është i mbushur me flamuj shqiptarë, por nuk dihet sa e vërtetë është kjo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...