Mashkulli i mαrtuar nis lidhjen me gruan e divοrcuar, ajo i bën hatanë…

Keni degjuar e s’keni degjuar, por si keto historite e tradhetive, gjithmone na befasojne.

Një grua e divoruar nga qyteti i Korçës ka nisur lidhjen me një burrë të martuar.

Por pas lidhjes me të, e ka mashtruar duke i thënë të merte një kredi për të pasi duhej të merte disa rroba për t’i shitur në treg.

Por, gruaja sapo ka marë paratë është nisur për në Francë bashkë me fëmijët e saj.

I mbetur pa fjale tashmë burri është në kërkim të femres qe e mashtroi për t’i marrë asaj paratë pasi është duke shlyer kredinë që mori për të.

Fali vrasësin e djalit, unë s’do ta bëja! Aktorja shkodrane Rita Gjeka: Ja lidhja me Eduart Grishaj

Rita Gjeka këtë të premte ishte në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin, ku ndau momentet më interesante në jetën e saj artistike. Ndalur...

Horoskoi ditor, e shtune date 3 dhjetor 2022

DASHI   Nga pikëpamja sentimentale kjo fundjavë do jetë shumë pozitive, si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Shijoni momentin dhe relaksohuni pas një dite të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME