HYRJELAJMEAKTUALITETLëkundje tërmeti në Shqipëri, ja sa ishin epiqendra dhe magnituda

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja sa ishin epiqendra dhe magnituda

Një tjetër lëkundje sizmike është regjistruar në orët e para të mëngjesit në vendin tonë.

Sipas EMSC, tërmeti me magnitudë 3.5 Rihter ka rënë pranë Golemit në orën 02:03 të mëngjesit.

Lëkundja është ndjerë dhe në rrethina, ndonëse nuk ka qenë shumë e fortë dhe fatmirësisht nuk ka pasur dëme.

TE TJERA

spot_img