HYRJELAJMESHOWBIZ“Ka 50 vite që nuk të do kush”, Sindit nuk i del...

“Ka 50 vite që nuk të do kush”, Sindit nuk i del inati kollaj, ia kthen keq Arjan Konomit (FOTO)

Sindi Loci është nga ish-konkurrentët që është komentuar më së shumti për fjalët e rën da kundrejt konkurrentëve të tjerë, por edhe Arian Konomit.

Dyshja kanë pasur zënka të shpeshta, të cilat kanë vazhduar edhe pas daljes nga programi.

Në primen e fundit të “Për’puthen” për herë të parë një vajzë u eleminua nga djemtë dhe kjo ide i ka pëlqyer Arian Konomit.

Opinionisti tha se duhet të ndodhë më shpesh, pasi sezonin e kaluar kishte vajza që nuk i donte askush dhe kishin zënë vend për 8 muaj aty.

Megjithëse Ariani nuk tha ndonjë emër është dikush që si duket e mori për vete. Sindi përmes rrjeteve sociale i është kthyer me fjalë të rën da opinionistit, që është nga figurat televizive më të dashura të publikut shqiptar.

“8 muaj për të gjetur dashurinë nuk janë asgjë para 50 viteve të dështuara, e nê fakt programi kurorëzoi dashuri të vërteta plot fallcitet.

Mëso të të ndahet shpirti nga unë se të jam kthyer në ma kth. Sillu si burrë në moshë dhe opinionist ashtu siç të ka hije, jo si gratë e lagjes.

Mezi po pres ta shfaqësh veten dhe dashurinë tënde që ke përjetuar. Ne s’u deshëm për 8 muaj, po ty s’të kanë dashur për 50 vjet.

Keqardhje të madhe ndjej për ty”, ka shkruar Sindi në instastory dhe të gjithë e kuptuan se e kishte me opinionistin.

TE TJERA

spot_img