HYRJELAJMESHOWBIZ“Burri nuk do të hajë vetëm fasule”, çudit këngëtarja shqiptare: Jam tradhëtuar,...

“Burri nuk do të hajë vetëm fasule”, çudit këngëtarja shqiptare: Jam tradhëtuar, por…”

Big Mama ka pranuar është tradhtuar, por të nuk ka qenë problem.

Në një intervistë për mediet në Kosovë, këngëtarja u shpreh se s’është si femrat e tjera që bëhen xheloze apo histerike kur tradhëtohen nga partneri, i dashuri apo burri.

Ajo tha se “i dhemb tradhtia”, por nuk do prishte lidhjen apo familjen nëse burri do bënte seks një natë me një femër tjetër, duke thënë me nota humori se: “nuk do hajë vetëm fasule”. Madje këngëtarja u shpreh se “e ka hallall nëse del ndonjëherë nga shinat”.

“Po jam tradhtuar, oho. Ka shumë loje tradhtish, nuk më vret të them të drejtën, se kam atë problem. S’jam si femrat e tjera që bën histerike dhe xheloze të mëdhaja.

Më dhemb, kur s’ka xhelozi, s’ka dashuri. Por nuk prish një lidhje ose familjen nëse burri im apo i dashuri ka dalë një natë me një femër.

Punë e madhe, ka shkuar një natë, pastaj ka ardhur tek unë. U mashtrua, natë për natë fasule nuk hahen, përderisa më respekton e vlerëson, jam primare për atë, nëse del ndonjëherë shinave, hallall e ka”, u shpreh Big Mama

TE TJERA

spot_img