HYRJELAJMESHOWBIZA e njihni këtë vogëlushe? Sot konsiderohet si një nga vajzat më...

A e njihni këtë vogëlushe? Sot konsiderohet si një nga vajzat më tërheqëse të showbizz-it shqiptar

Ajo konsiderohet si një nga vajzat më tërheqëse të showbizz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për aktoren Arta Nitaj, e njohur me rolin e saj në serialin “O sa mirë”.

Vajzën brune e kemi parë gjithashtu dhe në rolin e modeles.

Ajo gjithnjë ka tërhequr vëmendjen me paraqitjet e saj provokuese, por së fundmi ka zbuluar një anë tjetër të saj.

Aktorja ka publikuar një fotografi ku ka qenë shumë e vogël. Arta ka ruajtur edhe sot po ato tipare të ëmbla si kur ishte fëmijë. “Arta e vogël’’, ka shkruar modelja krahas fotos së ëmbël.

TE TJERA

spot_img