HYRJELAJMEHOROSKOPIPër këto shenja të horoskopit nëntori do të jetë muaji më i...

Për këto shenja të horoskopit nëntori do të jetë muaji më i vështirë i vitit

Nëntori është një nga ata muaj ku çfarëdo që të bëjmë nuk mund të shpëtojmë nga ndjenja se nata dhe errësira po bëhen më intensive.

Për tre shenjat për të cilat nëntori do të jetë një muaj i vështirë, ky do të jetë një sezon dëshpërues, pavarësisht nëse ditët janë të mira apo jo. Por èshtë vetëm një muaj, edhe do të kalojë!

Dashi

Nëse ka një periudhë të vitit, që Dashi humb kontrollin, është tani. Këtu do të kapërceni gjithçka që shkoi keq këtë vit. Edhe e vërteta është se jo gjithçka shkoi keq këtë vit.

Hëna e plotë, e cila ndodh edhe një eklips hënor, do t’ju bëjë të ndiheni pothuajse të pasuksesshëm, sepse do ta gjykoni ashpër veten. Për dikë si ju që mendon kaq shumë për veten, do të jeni shumë të ashpër me të deri në mes të muajit.

Luani

Ju, ashtu si miku juaj në shenjat e zjarrit, Dashi, jeni në pritje të zhgënjimit që nuk keni arritur atë që keni dashur këtë vit. Ju mund të keni përjetuar ndonjë sjellje të keqe, falë Diellit të Akrepit dhe efektit të tij në disa njerëz në jetën tuaj dhe kjo është vërtet dëshpëruese për ju.

Transporti ajror urban plan i së ardhmes, prezantohet modeli i ri i taksisë fluturuese
Sjellja juaj nuk diskutohet. ju vërtet bëni më të mirën tuaj dhe e dini këtë dhe kjo nuk është e gabuar. Por ju nuk jeni përgjegjës për sjelljen e të tjerëve dhe për shkak të shkëlqimit tuaj bujar, do të bëheni një objektiv armiqësie për të tjerët.

Bricjapi

Me afrimin e fundit të vitit, edhe ju do të jeni aty për të festuar humbjet dhe dështimet tuaja. Ju jeni kaq perfeksionist dhe me personalitetin tuaj të orientuar drejt qëllimit dhe çdo gjë që nuk përshkruhet si “e plotë” konsiderohet një dështim për ju.

Mërkuri në Peshore, më 5 Nëntor, mund t’ju bëjë të gënjeni dikë për diçka me të cilën do të preferonit të mos përballeni dhe ideja për të qëndruar vetëm është aq e rëndë për ju sa gjithçka që do t’i shkaktoni vetes është trishtimi.

Edhe për të përmendur se ndjenjat për fundvit janë shumë të vërteta për ju. Do të mbusheni me kujtimet e atyre që keni humbur dhe të gjitha momentet e mira që keni ndarë me njerëzit.

TE TJERA

spot_img