HYRJELAJMEBOTAVideo epike, presidentin e zë gjumi gjatë konferencës live

Video epike, presidentin e zë gjumi gjatë konferencës live

Rrjetet sociale shpërthyen të hënën kur u shfaq një video virale që tregonte Presidentin e SHBA,

Joe Biden duke dremitur gjatë fjalimeve të hapjes në Konferencën e Kombeve të Bashkuara për Ndryshimet Klimatike 2021.

78-vjeçari qëndronte me krahët e tij të kryqëzuara, teksa dukej se binte dhe zgjohej nga gjumi në videon e shpërndarë nga gazetari i ëashington Post, Zach Purser Broën.

“Biden duket se bie në gjumë gjatë fjalimeve hapëse të COP26,” – shkroi ai. Më pas Biden shihet duke fërkuar sytë në përpjekje për të larguar gjumin.

TE TJERA

spot_img