HYRJELAJMESHOWBIZ“Unë jam bosi”, Arjan Konomi revoltohet në Përputhen

“Unë jam bosi”, Arjan Konomi revoltohet në Përputhen

Mbrëmjen e sotme të emisionit “Pëputhen” Arjan Konomi kujtoi Tolen.

Si fillim ai u shpreh se i vinte keq që Tola nuk ishte më pjesë e emisionit dhe më tej u ndal në shprehja e Toles disa ditë më parë “unë jam bosi këtu” duke bërë disi edhe ironi me këtë shprehje.

“Sot nisim programin pa prezencën e Toles. Dua të them që më vjen keq që nuk është më pjesë e emisionit por nga ana tjetër më vjen për të qeshur kur kujtoj shprehjen e saj ‘unë jam bosi këtu’,

ja pra që ndodh që edhe skllevërit të rebelohen dhe ja çfarë ndodh”, është shprehur Arjani.

TE TJERA

spot_img