Ku i paska fshehur ajo gjithë këto vite? Shikoni si duken vëllezërit e Arbana Osmanit, a mendoni se ngjajnë

Ajo nuk ka moter por se ka dy vellezer shume simpatike.

Po i referohemi moderatores Arbana Osmani e cila eshte nje nga figurat me te dashurate publikut shqiptar.

Ne prej vitesh e shohim ne ekrain shqiptar dhe ajo spikat per embelsine e saj ne emisionet e saj dhe preferohet nga fansat megjithese cdo gje tjeter rreth saj eshte kuriozitet.

Tashme po njihemi me dy vellezerit e saj ne nje foto te fundit te publikuar ku Arbana qendron e ulur mes tyre.

Vellezerit e Arbanes, te dy brun dh mjaft simpatike, por si mendoni a ngjajne edh me prinderit.

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...