HYRJELAJMESHOWBIZKu i paska fshehur ajo gjithë këto vite? Shikoni si duken vëllezërit...

Ku i paska fshehur ajo gjithë këto vite? Shikoni si duken vëllezërit e Arbana Osmanit, a mendoni se ngjajnë

Ajo nuk ka moter por se ka dy vellezer shume simpatike.

Po i referohemi moderatores Arbana Osmani e cila eshte nje nga figurat me te dashurate publikut shqiptar.

Ne prej vitesh e shohim ne ekrain shqiptar dhe ajo spikat per embelsine e saj ne emisionet e saj dhe preferohet nga fansat megjithese cdo gje tjeter rreth saj eshte kuriozitet.

Tashme po njihemi me dy vellezerit e saj ne nje foto te fundit te publikuar ku Arbana qendron e ulur mes tyre.

Vellezerit e Arbanes, te dy brun dh mjaft simpatike, por si mendoni a ngjajne edh me prinderit.

TE TJERA

spot_img