HYRJELAJMESHOWBIZE “flakën” jashtë Për’puthen: Edi merr vendimin e papritur, na befason të...

E “flakën” jashtë Për’puthen: Edi merr vendimin e papritur, na befason të gjithëve

U përjashtua nga “Për’puthen” se u kap mat me Adën, Edi merr vendimin e papritur.

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Eduard Kuçi u përja shtua pak ditë më parë nga “Përputhen”. Ai u “kap mat” me Adën jashtë programit dhe kjo i penalizoi të dy.

Pas përja shtimit, Edi ka vendosur të largohet nga Shqipëria dhe të zhvendoset në Zvicër, atje ku ka dhe familjen. Ai do të nisë karrierën si boksier.

“Të nderuar miq, shok, familje, njerëz. Faza 1 e jetes teme kaloj edhe po du me mbaru me kaq.

Faza dy është karriera ime profesioniste si boksier kështu që mora vendimin me ik prap për Zvicër dhe me vazhdu jetën si pro-boksier.

Siç e dini të gjithë, mua më ka lindur vëllai, dhurata ime prej Zotit, bashkë me familjen time.

Me kohë kam kuptuar se pa familje nuk më shkon jeta. Mungesën e kisha 100% për familjen”, ka shkruar Edi në rrjete sociale.

TE TJERA

spot_img