HYRJELAJMEKRONIKËPamje ekskluzive nga aksidenti me një të vdekur në Koplik! 20-vjeçari me...

Pamje ekskluzive nga aksidenti me një të vdekur në Koplik! 20-vjeçari me ‘Benz’ luksoz përplasi një ‘Volkswagen’

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Koplik.

Mësohet se një 20-vjeçar me iniciale E.P duke drejtuar një mjet tip “Benz” ka përplasur mjetin tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin L. B., 40 vjeç.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë pasagjeri që udhëtonte në mjetin tip “Volkswagen” shtetasi D. L., rreth 45 vjeç dhe janë plagosur shtetasit L. B. (drejtuesi) dhe E. Sh., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

TE TJERA

spot_img