Antonela martohet? E veshur me kostum popullor, dalin pamjet

Ish konkurrentja e emisionit të Përputhën, Antonela Berisha ka befasuar sonte fansat e saj. Biondja bukuroshe u shfaq e veshur me rroba nusërie e cila po duket mjaftë bukur.

Nuk dihet në qoftes Antonela i ka veshur rrobat tradicionale për ndonjë set fotografik, apo është martuar me të vërtet.

Kjo e fundit mbetet të shihet dhe të vërtetohet në vazhdim.

TE TJERA

spot_img