Antonela martohet? E veshur me kostum popullor, dalin pamjet

Ish konkurrentja e emisionit të Përputhën, Antonela Berisha ka befasuar sonte fansat e saj. Biondja bukuroshe u shfaq e veshur me rroba nusërie e cila po duket mjaftë bukur.

Nuk dihet në qoftes Antonela i ka veshur rrobat tradicionale për ndonjë set fotografik, apo është martuar me të vërtet.

Kjo e fundit mbetet të shihet dhe të vërtetohet në vazhdim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...