HYRJELAJMESHOWBIZTea ka nje femije, dhe gjejeni pak se me ke...

Tea ka nje femije, dhe gjejeni pak se me ke…

Pak kohë më parë në media është përfolur se Fatjoni ka një fëmijë për të cilin nuk e trego.

Ditën e sotmë në “Goca dhe Gra” ai ka luajtur një lojë me moderatoret “Tirck or Treat” e ndonse I ka rënë zarfi me “Trick” ai duhet të bënte një mashtrim.

“Kam një fëmijë”– ka thënë Fatjoni duke hedhur kunja për lajmet që kanë qarkulluar për disa kohë. E pas Fatjonit të njëjtën letër ka zgjedhur edhe Tea, e cila ka vazhduar lojën duke thënë.

“Kemi një fëmijë bashkë është djalë, e ka emrin Brian”.

Sigurisht që ka shkaktuar mjaft të qeshura në studio dhe vajzat ndonse e dinin se ishte mashtrim e kanë trajtuar si bisedë serioze duke u treguar akoma më të interesuara për të.

Për më tepër ndiqni videon e plotë:

TE TJERA

spot_img