HYRJELAJMESHOWBIZRudina Magjistari bën ndryshimin drastik, ja si duket brune (foto)

Rudina Magjistari bën ndryshimin drastik, ja si duket brune (foto)

Moderatorja shumë e dashur për publikun Rudina Magjistari ka vendosur sot të ndryshojë pamjen duke u shfaqur brune në emisionin e pasdites që drejton në TV Klan.

Rudina e ka bërë këtë ndryshim me rastin e Halloween-it dhe duhet thënë se me flokë të zeza duket kaq ndryshe.

Pamjen e re, moderatorja e ka kombinuar me një fustan të zi dhe ka pozuar në studion e emisionit, të dekoruar frikshëm për “Halloween”.

TE TJERA

spot_img