HYRJELAJMESHOWBIZPersonazhi i njohur shqiptar kthehet’ në femër me rastin e ‘Halloween’ (foto)

Personazhi i njohur shqiptar kthehet’ në femër me rastin e ‘Halloween’ (foto)

Atmosfera e festës së Halloëeen ka përfshirë edhe personazhet e njohur.

Grimieri i njohur, Arbër Bytyqi ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në ditën e rikthimit të shpirtrave të vdekur!

Bytyqi ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të tij, teksa ka postuar një video në rrjetet e tij sociale, ku shihet i transformuar dhe ‘shndërruar’ në një grua!

‘Arba është rikthyer’, shkruan bashkangjitur videos make-up artisti nga Prizreni, ku shihet me flokë të gjatë dhe grim të theksuar e nuk njihet më!

Video mori reagime dhe komente të shumta, ndërsa emra të njohur të estradës kanë shpërndarë në llogaritë e tyre ndryshimin e Bytyqit.

Kujtojmë se pak kohë më parë, artisti u komentua tepër për ndryshimin e tij, pas humbjes së 34 kilogramëve!

TE TJERA

spot_img