HYRJELAJMESHOWBIZMotra e Bora Zemanit futet ne "Per'puthen"...?

Motra e Bora Zemanit futet ne “Per’puthen”…?

Mbrëmjen e djeshme plot supriza dhe të papritura ndodhën në “Përputhen”. Tola ishte vajza e cila u largua pasi kështu vendosën djemtë dhe Xhevana dhe Efi ishin dy vajzat e reja të cilat ju bashkuan programit.

Ajo që tërhoqi vëmendje ishte Efi, përveçse me profesionin e saj si tatuatore ajo tërhoqi mbas vetes sytë e konkurrentëve dhe të publikut dhe për shkak të pamjes së saj tërheqëse dhe ngjashmërisë me moderatoren e emisionit, Bora Zemanin.

Në rrjet nisën menjëherë komentet se ajo mund të jetë e motra ose e afërmja e Borës nisur nga ngjashmëria siç e shihni edhe në foto.

TE TJERA

spot_img