HYRJELAJMESHOWBIZHyrje të reja në “Për’puthen”, dy vajza sexy i bashkohen programit

Hyrje të reja në “Për’puthen”, dy vajza sexy i bashkohen programit

Për herë të parë në “Për’puthen”, ku zakonisht vajzat eleminojnë djemtë, puntatën e sotme ishin ata që eleminuan njërën konkurrente. Me shumicë votash, vajza që u largua ishte Arlida Nezha, ose siç e njohin të gjithë Tola.

Por, ka patur edhe hyrje të reja, dy vajza sexy iu bashkuan programit.

E para ishte Xhevana Ndoj, 20-vjeçarja nga Lezha, por banuese në Tiranë. Ajo është konkurrentja me moshën më të re që futet në “Përputhen”. Aktualisht ajo punon një biznes privat.

Vajza e dytë quhej Ifigjenia Dhedhes, 25-vjeç, lindur në Greqi dhe banuese në Tiranë. Efi, me profesion tatuatore dhe makeup artist, veç komplimenteve, u ngacmua, duke e pyetur nëse bënte ‘tatuazhe në zemër’. Madje ajo ndikoi që edhe vajzat të bëheshin xheloze, nisur nga interesi i djemve për të, madje siç u komentua në studio, Brunos veçanërisht i ‘bënë sytë xixa’.

TE TJERA

spot_img