HYRJELAJMEHISTORIA IMEHistoria e rëndë e 25 vjeçares shqiptare: Shes trupin për të mbajtur...

Historia e rëndë e 25 vjeçares shqiptare: Shes trupin për të mbajtur dhe rritur fëmijët, fitoj 70-80 mijë lekë në natë

Një 25-vjeçare nga Gramshi ka treguar historinë e dhimbshme dhe jetën e vështirë që bën për të rritur dy fëmijët e saj.

25-vjeçarja nga Gramshi që ka dy fëmijë, tregon për “abcneës” se detyrohet të shesë trupin e saj në mënyrë që të ketë të adhura dhe t’u siguroj jetesën fëmijëve të saj.

Ajo tregon se është ndarë nga burri dhe se për shkak të braktisjes edhe nga institucionet detyrohet të prostituojë në hyrje të qytetit të Elbasanit.’

“Në radhë të parë gjendja e rëndë ekonomike sepse nuk mund t’i mbaj fëmijët me një rrogë normale në Shqipëri. Fitoj 70-80 mijë lekë në natë” ka treguar ajo.

TE TJERA

spot_img