HYRJELAJMESHOWBIZFeston 21-vjetorin e lidhjes me bashkëshortin, këngëtarja shqiptare: Na fejuan në djep...

Feston 21-vjetorin e lidhjes me bashkëshortin, këngëtarja shqiptare: Na fejuan në djep (FOTO)

Është njëra nga këngëtaret shqiptare që jetën private e mban larg syrit të medias dhe postimet lidhur me familjen i ka të pakëta në rrjetet sociale madje me bashkëshortin nuk e kemi parë në ndonjë dalje televizive.

Bëhet fjalë për Yllka Kuqin, këngëtaren nga Gjakova, e cila është e martuar me kompozitorin Astrit Pallaska dhe së bashku janë prindër të një vajze me emrin Luiza.

Çifti sot festojnë 21-vjetorin e lidhjes dhe këtë e zbuloi Yllka përmes rrjeteve sociale.

“Na kanë feju në djep”, shkruante ajo me shaka sipër fotografisë duke treguar se janë bashkë qe 21 vite.

Kjo ka habitur ndjekësit duke ditur se çifti janë në moshë të re dhe pyetje të shumta ishin se sa vjeçar janë sot dhe sa ishin kur u njohën.

TE TJERA

spot_img