HYRJELAJMESHOWBIZFatma i bën lojë vëllait live në emision, ai e shan rëndë:...

Fatma i bën lojë vëllait live në emision, ai e shan rëndë: Ik moj …! (Video)

Ditën e sotme në “Goca dhe Gra”, teksa moderatoret luanin lojën më të famshme të Halloëeen “Trick or Treat” Fatma ka marrë si dënim që duhet të telefonojë dikë dhe ta trembë.

Moderatorja ka marrë në telefon të vëllain, të cilit I ka thënë se taksisti që po vinte në punë, është zënë dhe ajo është në mes të rrugës e mbyllur në makinë sepse ka frikë.

Kaq ka mjaftuar që ai të trembet dh eta pyes ku je, duke mbyllur telefonin me frazën: Prit se po vij!

E ndonse mbylli telefonin, Fatma e ka marrë sërish ku e ka lajmëruar se është thjesht një rreng. Kaq ka mjaftuar që të dëgjohet nga ana tjetër e telefonit : “Ik moj debile!”.

Sigurisht që ka patur shumë batuta dhe humor më pas nga vajzat në studio. Për më tepër ndiqni videon e plotëI :

TE TJERA

spot_img