HYRJELAJMESHOWBIZShuhet kureshtja e kahmotshme! Blendi Fevziu zbulon për herë të parë pagën...

Shuhet kureshtja e kahmotshme! Blendi Fevziu zbulon për herë të parë pagën e tij marramendëse në “TvKlan”…!

Është një nga gazetarët politikë më të njohur në Shqipëri.Falë emisionit “Opinion” Blendi Fevziu ka arritur të krijojë besueshmëri dhe pëlqyeshmëri të madhe tek publiku.

Prej ditësh në media është komentuar rroga që gazetari merr nga emisioni i tij ne TvKlan. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin “3 shat” me Bora Zemanin, Romeon dhe Donaldin ku i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka zbuluar se paguhet më shumë se 7000 euro në muaj.

“Je gazetari politik më i paguar në Shqipëri? Po mirë a merr më shumë se 7000 euro në muaj? , e pyet Bora Zemani.
“Nuk e di, nuk i di rrogat e të tjerëve realisht. Po i marr”, ka thënë Blendi teksa Bora e pyet: “A të ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që ke?”

“Pa dyshim që më ngelet”, ka përfunduar fjalën e tij Blendi Fevziu.Besojmë se me një pagë të tillë Blendi duhet të jetë tejet i kënaqur duke marrë parasysh pagat mesatare në Shqipëri

TE TJERA

spot_img