HYRJELAJMESHOWBIZRRIK NDOCI: PARA PAK DITESH ME SHPETOI ZOTI

RRIK NDOCI: PARA PAK DITESH ME SHPETOI ZOTI

Shume i dashur per publikun per kenget e tij Frederik Ndoci sigurisht mbetet nje nga iconat e muzikes shqiptare kryesisht asaj shkodrane por jo vetem.

Rriku ne rrjete sociale nuk le asnjehere menjeane dhe humorin e tij ku mbremjen e se shtunes ai ka zgjedhjr nje mik per te festuar Halloween dhe sigurisht nuk ka lene pas humorin dhe ka bere nje rrefim ne lidhje me ate cfare i ka ndodhur dite me pare.

 

“Para nja 40 ditesh kam ba nji aksident vertet te madh, me shpetoi i madhi Zot. Para disa ditesh operova shpatullen brrylin dhe kyçin… sapo e kam marr vehten dhe sonte jena te nji mik per Halloween”

 

 

Me kete rast i urojme Mjeshtrit te madh Frederik Ndoci, sherim te shpejte!

TE TJERA

spot_img