HYRJELAJMEAKTUALITET"Mos luaj, vazhdo vizitën", pacienti i ikën doktorit nga "duart" sapo shikon...

“Mos luaj, vazhdo vizitën”, pacienti i ikën doktorit nga “duart” sapo shikon kryeministrin

Kryeministri Edi Rama ka vizituar qendrën shëndetësore në Belsh duke parë nga afër ambientet pas rindërtimit të godinës.

Teksa ai është futur në një prej dhomave të vizitave, një pacient që po vizitohej, i ka ikur doktorit nga “duart” në momentin që pa kryeministrin.

Mesa duket i moshuari që po vizitohej ka dashur që të përshëndesë kryeministrin, madje ka hequr dhe kapelën në shenjë respekti.

“Mos luaj, mos luaj, vazhdo vizitën”, i tha kryeministri qytetarit teksa u largua.

TE TJERA

spot_img