HYRJELAJMESHOWBIZDo të organizojë Festivalin e Fundvitit në RTSH? Ardit Gjebrea konfirmon se...

Do të organizojë Festivalin e Fundvitit në RTSH? Ardit Gjebrea konfirmon se…

Prej ditësh në media po përflitet se producenti Ardit Gjebrea do të organizojë Festivalin e Fundvitit në RTSH. Lidhur me këtë lajm, ai ka reaguar pak minuta më parë përmes një postimi në Instastory.

Arditi ka hedhur poshtë të gjitha aludimet, duke lënë të kuptohet se do të vazhdojë të jetë vetëm producent i festivalit “Kënga Magjike”.

“Thanë që do organizoj Festivalin e Këngës? JO!”, ka shkruar Gjebrea dhe ka shtuar se aktualisht ka një tjetër prioritet.

“Prioriteti im i kësaj kohe është vetëm kujdesi për pjesëmarrjen e Anna Gjebrea në Junior Eurovision”, ka shtuar ai.

TE TJERA

spot_img