Të dielën ndryshon ora, si do të shkojnë akrepat

Të dielën e 31 Tetorit do të ndryshohet ora, duke bërë që akrepat të shkojnë 60 minuta pas.

Ora do të ndërrohet në mëngjes, kur akrepat do të kthehen pas nga ora 03:00 në 02:00.

Kështu, ditën e dielë do të kemi mundësi të flemë 1 orë më shumë.

Ndryshimi i orës në Tetor shënon zyrtarisht orën dimërore, ndërsa ajo verore ndërrohet në muajin Mars kur akrepat shkojnë 60 minuta përpara.

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Historia e dhimbshme: Shoqja me të cilën luaja, nuk e dija që ishte motra ime (Video)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, ishte e ftuar Feride Tahiri, e cila tregoi një histori të pazakontë.   Ajo është nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...