HYRJELAJMESHOWBIZSurprizohet live për ditëlindje, Dashamir Shehi fik qirinjtë dhe zbulon dëshirën

Surprizohet live për ditëlindje, Dashamir Shehi fik qirinjtë dhe zbulon dëshirën

Deputeti Dashamir Shehi feston sot ditëlindjen dhe ka mbushur 64-vjeç.

 

Pavarësisht se është një ditë e veçantë për të, Shehi nuk ka hequr dorë nga axhenda. Ai ka qenë i ftuar në një nga emisionet politike në vend, ku është surprizuar me një tortë.

 

Madje, deputeti ka fryrë edhe qirinjtë e tortës dhe ka shprehur dëshirën që fëmijët e tij të jenë mirë me shëndet.

TE TJERA

spot_img