Surprizohet live për ditëlindje, Dashamir Shehi fik qirinjtë dhe zbulon dëshirën

Deputeti Dashamir Shehi feston sot ditëlindjen dhe ka mbushur 64-vjeç.

 

Pavarësisht se është një ditë e veçantë për të, Shehi nuk ka hequr dorë nga axhenda. Ai ka qenë i ftuar në një nga emisionet politike në vend, ku është surprizuar me një tortë.

 

Madje, deputeti ka fryrë edhe qirinjtë e tortës dhe ka shprehur dëshirën që fëmijët e tij të jenë mirë me shëndet.

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...