HYRJELAJMEKRONIKËPolicia shpall në kërkim 28-vjeçaren, rrahu mjeken dhe infermieren në poliklinikë (EMRI)

Policia shpall në kërkim 28-vjeçaren, rrahu mjeken dhe infermieren në poliklinikë (EMRI)

Shpallet në kërkim 28-vjeçarja nga Fieri V.S.

Kjo e fundit akuzohet se dhunoi një mjeke dhe infermiere në poliklinikën e qytetit.

Sipas informacioneve, e reja goditi mjeken Erjola Minjo si dhe infermieren Erinda Shuli për motive të dobëta.

Uniformat blu po vijojnë punën për ndalimin e 28-vjeçares, ndërkohë që materialet në ngarkim të saj i kaluan prokurorisë së Fierit për veprime të mëtejshme.

TE TJERA

spot_img