Policia shpall në kërkim 28-vjeçaren, rrahu mjeken dhe infermieren në poliklinikë (EMRI)

Shpallet në kërkim 28-vjeçarja nga Fieri V.S.

Kjo e fundit akuzohet se dhunoi një mjeke dhe infermiere në poliklinikën e qytetit.

Sipas informacioneve, e reja goditi mjeken Erjola Minjo si dhe infermieren Erinda Shuli për motive të dobëta.

Uniformat blu po vijojnë punën për ndalimin e 28-vjeçares, ndërkohë që materialet në ngarkim të saj i kaluan prokurorisë së Fierit për veprime të mëtejshme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...