HYRJELAJMESHOWBIZPaska më keq se Luli, aktorja shqiptare: S’e di tabelën e shumëzimit!...

Paska më keq se Luli, aktorja shqiptare: S’e di tabelën e shumëzimit! Si ndihem? Krenare

Aktorja Teuta Krasniqi ka dhënë disa përgjigje interesante në emisionin Express Rozë. Ajo ka thënë se nuk e di tabelën e shumëzimit!

Ajo nuk ka ditur përgjigjet e sakta të disa pyetjeve, si për çmimin në trafikun urban në Prishtinë, pastaj sa ve bën pula.

“Shans nuk ka! Unë e them shumë shpesh dhe e them me krenari që nuk e di tabelën e shumëzimit”.

Kështu është shprehur Teuta kur është pyetur nga gazetarja se a e di tabelën e shumëzimit me numrin 7.

TE TJERA

spot_img