HYRJELAJMEOPINION“Pa doktorin do ishe një noter i papunë” Julian Deda ‘shpërthen’ keq...

“Pa doktorin do ishe një noter i papunë” Julian Deda ‘shpërthen’ keq ndaj Lulzim Bashës

Aktori i njohur Julian Deda ka “thumbuar” sot kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, pasi ky i fundit barazoi gjatë deklaratës në Kuvend, kryeministrin Edi Rama me Sali Berishën dhe Ilir Metën.

Ai shprehet se pa Berishën sot Basha do të ishte ndonjë noter i pa punë.

REAGIMI I PLOTE:

Luli pa Doktorin…!

Luli pa Sali Berishen nuk do hynte fare ne PD. Nuk do ishte tete vjet minister nga njera ministri ne tjetren, gjithmone ne ministrite prioritare te momentit. Lul vula pa Doktorin nuk fitonte dot bashkine e Tiranes. Pa Doktorin, ti Lul nuk fitoje dot asnje gare per kryetar te PD-se, nuk do kishe asnje mbeshtetje,

sepse ti nuk krijon dot marrdhenie nderpersonale me askend, sepse ti i sheh njerezit si Lek dhe jo si bashkepunetore. Pra, ti Luli pa Doktorin mund te ishe nje noter i papune, ne kufijte e mbijeteses dhe do me kerkoje mua te te beja reklame te noterise ne instagram…!

Keshtu qe shijoje edhe pak vulen, pastaj gjeji vendin…!

TE TJERA

spot_img