HYRJELAJMEAKTUALITETOu...! Moti bën kthesën e madhe, ja çfarë na pret ditët e...

Ou…! Moti bën kthesën e madhe, ja çfarë na pret ditët e para të nëntorit

Në Shqipëri dhe tërë rajonin pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira lokale. Do të jetë pak më ngrohtë.

Edhe ditëve të ardhshme do të vazhdojë të mbajë mot kryesisht stabil dhe relativisht i ngrohtë me rritje të mëtutjeshme të lehta të temperaturave.

Me fillimin e muajit të ri do të ketë shtim të vranësirave dhe reshje shiu fillimisht në disa vise të Shqipërisë. Ditën e dytë të nëntorit na pret mot plotësisht i vranët dhe me reshje shiu.

TE TJERA

spot_img