Ou…! Moti bën kthesën e madhe, ja çfarë na pret ditët e para të nëntorit

Në Shqipëri dhe tërë rajonin pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira lokale. Do të jetë pak më ngrohtë.

Edhe ditëve të ardhshme do të vazhdojë të mbajë mot kryesisht stabil dhe relativisht i ngrohtë me rritje të mëtutjeshme të lehta të temperaturave.

Me fillimin e muajit të ri do të ketë shtim të vranësirave dhe reshje shiu fillimisht në disa vise të Shqipërisë. Ditën e dytë të nëntorit na pret mot plotësisht i vranët dhe me reshje shiu.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...